Rostock

 

 
Rostock  

PRETEK č.:18      DÁTUM:29.07.2012 ČAS ŠTARTU: 6:00:00
USPORIADATEL:OZ Sabinov
SPRACOVATEL :Slavomír Klein
Zarad.do súťaží:MS
Kategória :C   Súradnice :00:00:00  00:00:00
Rozpätie  : od  709.140 km do  826.525 km
Počasie   : 
   pri štarte:polooblačno
   pri dolete:polooblačno
POČET NASADENÝCH HOLUBOV:   468   Z TOHO 20 % :     94

Prvý holub :09-S -02516 1151 prilet: 2.09:20:10
            Rýchlosť: 632.008m/min , vzdial.: 809.075km
            Chovateľ :Matalik Peter        Brezovica 
Posledný holub :09-S -02508 344  prilet: 5.08:18:52
            Rýchlosť: 184.880m/min , vzdial.: 824.356km
            Chovateľ :Mojzeš Milan+Jaro    Sabinov   

Číslo a názov ZO    počet:chov.  holubov  umiest. %umies  %vl.um  
23    Sp.Teplick              4      22      4      4.26   18.18
24    Stará Ľubo              5      25      4      4.26   16.00
26    Hôrka                   3      25      1      1.06    4.00
28    Sp.Belá                 5      52      6      6.38   11.54
29    Sl.Ves                  3      22      3      3.19   13.64
33    Veľká                   1       7      1      1.06   14.29
34    V.Lomnica               3       5      2      2.13   40.00
35    Kežmarok                1       5      0      0.00    0.00
36    Ľubica                  1      11      2      2.13   18.18
37    Žakovce                 6      49     10     10.64   20.41
60    Sabinov                 4      46     12     12.77   26.09
61    Brezovica              11      84     24     25.53   28.57
62    Lipany                  6      46      9      9.57   19.57
63    Ľubotín                 3      27      6      6.38   22.22
64    Torysa                  6      42     10     10.64   23.81
      Spolu:                 62     468     94                  
  
PORADIE PODĽA HOLUBOV
P. POR KL      ČÍSLO     POHL RYCHL   DEN,CAS        KOEF
 
 1.Matalik Peter,Brezovica    N/U:18/ 8/ 3 R: 00:00:00
bydl:Brezovica 315  809.075km
   1  15 09-S -02516 1151 A  632.008  2.09:20:10     2.137
   4   2 06-S -02512 962  A  613.300  2.09:59:13     8.547
  11   4 08-S -02512 819  A  582.760  2.11:08:21    23.504
  18  16 09-M -55 1743    A  538.952  2.13:01:12    38.462
  19   7 07-S -02516 51   H  536.042  2.13:09:21    40.598
  30   3 08-CZ-020 2071   A  482.521  2.15:56:46    64.103
  46  12 07-S -02516 893  A  365.447  3.06:53:56    98.291
  80   9 09-S -02516 1121 H  228.953  4.10:53:48   170.940
                              Spolu  za  3 koef.    72.649
 
 2.Huňady Jozef+Pavol,Brezovica
                                     N/U:11/ 4/ 3 R:-00:00:04
bydl:Brezovica 318  809.134km
   2   5 07-S -02516 90   H  630.978  2.09:22:21     4.274
  24   1 07-S -02516 75   A  516.925  2.14:05:17    51.282
  26   2 06-S -02512 449  A  511.635  2.14:21:28    55.556
  74   4 08-S -02516 947  A  241.061  4.07:56:33   158.120
                              Spolu  za  3 koef.   111.112
 
 3.Šulík Rudolf+Tomáš,Stará Ľubo
                                     N/U: 7/ 1/ 1 R:-00:00:09
bydl:St.Ľubovňa     787.742km
   3   2 06-SK-02516 282  A  620.701  2.09:09:07     6.410
                              Spolu  za  3 koef.   406.410
 
 4.Volk + Hudak,Ľubotín       N/U:10/ 1/ 1 R:+00:00:18
bydl:Ľubotin        801.288km
   5   7 10-S -03506 31   H  603.016  2.10:08:48    10.684
                              Spolu  za  3 koef.   410.684
 
 5.Klein Slavomír,Sabinov     N/U:18/ 9/ 3 R:+00:00:02
bydl:Sabinov Sadová 11
                           823.350km
   6  12 09-S -02508 498  A  601.710  2.10:48:21    12.821
   8   9 09-S -02508 450  A  587.261  2.11:22:01    17.094
  12   4 09-S -02508 800  H  579.797  2.11:40:04    25.641
  13   1 08-S -02516 401  H  566.746  2.12:12:46    27.778
  53   5 07-S -02516 524  H  351.541  3.09:02:07   113.248
  54  16 08-S -02508 312  H  348.189  3.09:24:40   115.385
  64  17 07-S -02508 69   H  283.845  3.18:20:42   136.752
  65  18 07-S -02508 23   H  282.635  3.18:33:07   138.889
  85   3 09-S -02508 494  H  219.142  4.14:37:09   181.624
                              Spolu  za  3 koef.    70.513
 
 6.Fuchs VLadimír,Ľubotín     N/U: 6/ 2/ 2 R:-00:00:04
bydl:Ľubotin 313/34 800.796km
   7   4 08-S -02510 8    H  594.754  2.10:26:26    14.957
  51   2 08-S -02516 224  H  357.754  3.07:18:24   108.974
                              Spolu  za  3 koef.   323.931
 
 7.Ďurica Andrej,Brezovica    N/U: 4/ 2/ 2 R:+00:00:02
bydl:Brezovica 249  808.499km
   9   1 09-S -02516 1119 A  586.435  2.10:58:40    19.231
  17   4 08-S -0999 3209  A  547.510  2.12:36:41    36.325
                              Spolu  za  3 koef.   255.556
 
 8.Balint Edo + Ján,Žakovce   N/U:18/ 4/ 2 R:+00:00:04
bydl:Žakovce        791.356km
  10   9 08-SK-02805 268  H  585.070  2.10:32:35    21.368
  28  16 07-SK-02805 307  H  484.469  2.15:13:27    59.829
  29  17 08-SK-02805 577  H  483.960  2.15:15:10    61.966
  45   3 08-SK-02512 876  H  365.475  3.06:05:17    96.154
                              Spolu  za  3 koef.   317.522
 
 9.Sokol Ondrej,Stará Ľubo    N/U: 8/ 2/ 2 R:-00:00:03
bydl:St.Ľubovňa     788.035km
  14   3 07-SK-02510 273  H  565.217  2.11:14:13    29.915
  75   5 05-SK-02510 959  H  239.577  4.06:49:17   160.256
                              Spolu  za  3 koef.   390.171
 
10.Hovančík Ľubomír,Torysa    N/U:10/ 4/ 3 R:-00:00:03
bydl:Torysa 174     809.139km
  15   1 09-M -55 4545    H  564.634  2.11:53:02    32.051
  47   8 08-S -0999 3149  H  363.944  3.07:03:15   100.427
  70   6 10-M -55 1395    H  269.108  3.20:06:45   149.573
  87   7 10-S -03506 267  H  212.255  4.15:32:06   185.897
                              Spolu  za  3 koef.   282.051
 
11.Krišanda Jozef,Sp.Belá     N/U:30/ 5/ 2 R:+00:00:00
bydl:Spišská Belá   785.541km
  16   5 07-SK-02802 28   A  560.267  2.11:22:05    34.188
  21  17 07-SK-02208 314  A  519.796  2.13:11:15    44.872
  27  26 07-HU-25 69374   A  491.998  2.14:36:38    57.692
  58   4 07-SK-02802 71   A  327.538  3.09:58:19   123.932
  61  21 07-PL-0238 4601  A  302.393  3.13:17:45   130.342
                              Spolu  za  3 koef.   358.120
 
12.Angelovič Emil+Pavol,TorysaN/U: 4/ 2/ 2 R:+00:00:04
bydl:Torysa 133     809.397km
  20   3 06-S -02513 431  A  531.752  2.13:22:08    42.735
  83   4 08-S -02513 668  H  223.096  4.12:28:01   177.350
                              Spolu  za  3 koef.   420.085
 
13.Stolarik Pavol,Lipany      N/U: 9/ 4/ 3 R:-00:00:05
bydl:Lipany J.Kráľa 813.501km
  22   8 09-S -02514 306  H  518.374  2.14:09:20    47.009
  44   7 06-S -02514 1403 H  366.326  3.07:00:42    94.017
  49   6 08-S -02404 1049 H  359.474  3.07:43:02   104.701
  76   3 07-S -02514 243  H  238.086  4.08:56:50   162.393
                              Spolu  za  3 koef.   245.727
 
14.Ščislák Václav+Jozef,LipanyN/U:11/ 4/ 3 R:-00:00:08
bydl:Krivany 20     809.967km
  23   1 07-S -02514 27   A  517.121  2.14:06:18    49.145
  38   6 08-S -02514 435  H  433.613  2.19:07:57    81.197
  71   8 06-S -02514 811  A  246.408  4.06:47:06   151.709
  79   2 07-M -55 2076    A  232.494  4.10:03:49   168.803
                              Spolu  za  3 koef.   282.051
 
15.Gergelčík Matej,Brezovica  N/U:10/ 2/ 2 R:+00:00:04
bydl:Brezovica 29   808.776km
  25   6 09-S -02512 509  H  514.647  2.14:11:31    53.419
  67   9 07-S -02512 214  A  282.325  3.17:44:42   143.162
                              Spolu  za  3 koef.   396.581
 
16.Sedlák Jozef,Torysa        N/U: 7/ 2/ 2 R:+00:00:07
bydl:Torysa 274     809.302km
  31   3 06-S -02513 57   H  482.091  2.15:58:44    66.239
  72   7 07-S -02513 183  A  244.013  4.07:16:38   153.846
                              Spolu  za  3 koef.   420.085
 
17.Tišák Ján,Sp.Belá          N/U: 5/ 1/ 1 R:+00:00:08
bydl:Podolinec      783.985km
  32   2 06-SK-02202 488  H  481.100  2.15:09:34    68.376
                              Spolu  za  3 koef.   468.376
 
18.Romaňák Slavomír,Sl.Ves    N/U:16/ 3/ 2 R:+00:00:04
bydl:Výborná        779.102km
  33   5 07-SK-02801 6    A  479.743  2.15:04:00    70.513
  42  16 04-SK-02201 32   A  405.427  2.20:01:41    89.744
  88   1 10-SK-02801 550  H  207.218  4.14:39:49   188.034
                              Spolu  za  3 koef.   458.547
 
19.Fuchs Pavol+Marek,Ľubotín  N/U:11/ 3/ 3 R:-00:00:07
bydl:Ľubotin 312/32 800.810km
  34   7 10-S -03506 583  H  460.876  2.16:57:35    72.650
  52   1 08-VR- 362       H  354.579  3.07:38:29   111.111
  56   5 10-S -03505 132  H  342.837  3.08:55:50   119.658
                              Spolu  za  3 koef.   303.419
 
20.Klembara Ján st.+ml.,TorysaN/U: 8/ 1/ 1 R:+00:00:07
bydl:Torysa 140     809.582km
  35   1 07-S -02513 46   A  453.954  2.17:43:24    74.786
                              Spolu  za  3 koef.   474.786
 
21.Sudimak Pavol,Brezovica    N/U:10/ 4/ 3 R:+00:00:02
bydl:Brezovica 262  808.179km
  36   9 08-S -02512 424  A  443.717  2.18:21:23    76.923
  39   3 08-VR- 476       H  430.505  2.19:17:17    83.333
  40   6 09-VR-98 24      A  429.129  2.19:23:18    85.470
  73   4 07-S -02511 1223 H  241.883  4.07:41:12   155.983
                              Spolu  za  3 koef.   245.726
 
22.Dragašek František,Ľubica  N/U:11/ 2/ 2 R:-00:00:05
bydl:Ľubica         790.019km
  37   7 05-SK-02204 1912 H  439.005  2.17:59:34    79.060
  60   5 09-SK-02804 1279 H  313.834  3.11:57:19   128.205
                              Spolu  za  3 koef.   407.265
 
23.Vrabeľ Anton,Brezovica     N/U: 3/ 1/ 1 R:-00:00:04
bydl:Brezovica 500  808.413km
  41   3 08-VR- 473       H  428.783  2.19:25:22    87.607
                              Spolu  za  3 koef.   487.607
 
24.Korenko Víťazoslav,Veľká   N/U: 7/ 1/ 1 R:+00:00:01
bydl:Poprad Veľka   786.882km
  43   3 07-SK-02207 700  A  370.824  3.05:21:59    91.880
                              Spolu  za  3 koef.   491.880
 
25.RNDr.Daniel Dudzik,V.Lomnica
                                     N/U: 2/ 1/ 1 R:+00:00:03
bydl:Matejovce      787.780km
  48   1 06-SK-02206 137  A  360.576  3.06:24:47   102.564
                              Spolu  za  3 koef.   502.564
 
26.Vencko Ján,Hôrka           N/U:10/ 1/ 1 R:+00:00:00
bydl:Hrabušice      800.754km
  50   2 07-SK-02210 827  H  357.887  3.07:17:27   106.838
                              Spolu  za  3 koef.   506.838
 
27.Jarinčík Štefan,Stará Ľubo N/U: 3/ 1/ 1 R:+00:00:07
bydl:Šambron        797.191km
  55   3 06-SK-02510 1431 H  343.708  3.08:39:23   117.521
                              Spolu  za  3 koef.   517.521
 
28.Mihok Ján,Sp.Teplick       N/U: 5/ 3/ 3 R:+00:00:04
bydl:Batizovce      781.348km
  57   3 07-SK-02209 161  H  332.661  3.09:08:47   121.795
  63   5 07-SK-02209 117  H  284.135  3.15:49:55   134.615
  84   1 06-SK-02202 881  H  221.954  4.10:40:19   179.487
                              Spolu  za  3 koef.   435.897
 
29.Drusa Patrik,Brezovica     N/U:10/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Brezovička 84  810.065km
  59   8 09-S -02516 1252 A  319.596  3.12:14:39   126.068
  62  10 10-S -03504 552  H  302.190  3.14:40:39   132.479
                              Spolu  za  3 koef.   458.547
 
30.Mojzeš Milan+Jaro,Sabinov  N/U:12/ 2/ 2 R:-00:00:01
bydl:Sabinov Jesenskeho36
                           824.356km
  66   2 09-S -02508 315  A  282.467  3.18:38:25   141.026
  94   6 09-S -02508 344  H  184.880  5.08:18:52   200.000
                              Spolu  za  3 koef.   541.026
 
31.Šefčík Ľubomír,Brezovica   N/U: 5/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Brezovička 7   810.200km
  68   5 09-S -02512 264  A  279.222  3.18:21:38   145.299
                              Spolu  za  3 koef.   545.299
 
32.Ištvan Milan+Miloš,Lipany  N/U:15/ 1/ 1 R:-00:00:04
bydl:Krivany 99     809.614km
  69   6 09-S -02514 980  H  272.411  3.19:32:02   147.436
                              Spolu  za  3 koef.   547.436
 
33.Dunajčan Ondrej,Žakovce    N/U: 6/ 3/ 3 R:+00:00:00
bydl:Vlková         795.079km
  77   4 08-SK-02805 882  H  233.293  4.08:48:04   164.530
  78   1 09-SK-02805 22   H  233.284  4.08:48:12   166.667
  86   2 09-SK-02805 49   H  214.942  4.13:39:02   183.761
                              Spolu  za  3 koef.   514.958
 
34.Kubík František,Sp.Teplick N/U:10/ 1/ 1 R:+00:00:01
bydl:Sp. Teplica    787.258km
  81   9 09-SK-02208 256  H  224.774  4.10:22:27   173.077
                              Spolu  za  3 koef.   573.077
 
35.Šchmal + Miškovský,Žakovce N/U: 5/ 1/ 1 R:+00:00:22
bydl:Žakovce        791.324km
  82   2 08-SK-02805 707  A  224.031  4.10:52:12   175.214
                              Spolu  za  3 koef.   575.214
 
36.Dlugoš Pavol,Žakovce       N/U: 6/ 1/ 1 R:-00:00:45
bydl:Žakovce        792.208km
  89   3 10-SK-02305 1033 H  204.923  4.16:25:53   190.171
                              Spolu  za  3 koef.   590.171
 
37.Adamko Ondrej,Sabinov      N/U:11/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Lipany J.Kráľa 23
                           813.479km
  90   4 06-S -02514 150  H  204.749  4.18:13:03   192.308
                              Spolu  za  3 koef.   592.308
 
38.Frimer+Rabatin,Torysa      N/U:10/ 1/ 1 R:+00:00:17
bydl:Torysa 250     809.081km
  91   2 10-S -03503 221  H  197.998  4.20:06:18   194.444
                              Spolu  za  3 koef.   594.444
 
39.Dlugoš Ján,Žakovce         N/U: 6/ 1/ 1 R:-00:00:45
bydl:Vlková         795.057km
  92   1 09-SK-02805 902  H  192.697  4.20:45:57   196.581
                              Spolu  za  3 koef.   596.581
 
40.Kredatus Martin,V.Lomnica  N/U: 2/ 1/ 1 R:+00:00:04
bydl:Veľká Lomnica  786.016km
  93   1 07-SK-02805 133  A  187.525  4.21:51:31   198.718
                              Spolu  za  3 koef.   598.718