Gotha VCS

 

 
Gotha VCS 

PRETEK č.:15      DÁTUM:15.07.2012 ČAS ŠTARTU: 6:00:00
USPORIADATEL:OZ Sabinov
SPRACOVATEL :Slavomír Klein
Zarad.do súťaží:MS
Kategória :C   Súradnice :00:00:00  00:00:00
Rozpätie  : od  556.332 km do  770.267 km
Počasie   : 
   pri štarte:polooblačno
   pri dolete:polooblačno
POČET NASADENÝCH HOLUBOV:   619   Z TOHO 20 % :    124

Prvý holub :09-S -02508 421  prilet: 1.14:37:26
            Rýchlosť:1481.006m/min , vzdial.: 766.322km
            Chovateľ :Klein Slavomír       Sabinov   
Posledný holub :07-SK-02804 127  prilet: 1.14:59:48
            Rýchlosť:1334.867m/min , vzdial.: 720.561km
            Chovateľ :Krišanda Jozef       Sp.Belá   

Číslo a názov ZO    počet:chov.  holubov  umiest. %umies  %vl.um  
23    Sp.Teplick              6      27      3      2.42   11.11
24    Stará Ľubo              4      25      5      4.03   20.00
26    Hôrka                   3      22      4      3.23   18.18
28    Sp.Belá                 6      54     14     11.29   25.93
29    Sl.Ves                  4      27      2      1.61    7.41
33    Veľká                   5      21      4      3.23   19.05
34    V.Lomnica               5      31      2      1.61    6.45
35    Kežmarok                4      18      4      3.23   22.22
36    Ľubica                  2      19      4      3.23   21.05
37    Žakovce                 5      49      8      6.45   16.33
60    Sabinov                 9      75     16     12.90   21.33
61    Brezovica              13     101     23     18.55   22.77
62    Lipany                  8      56     13     10.48   23.21
63    Ľubotín                 4      32     11      8.87   34.38
64    Torysa                  8      62     11      8.87   17.74
      Spolu:                 86     619    124                  
  
PORADIE PODĽA HOLUBOV
P. POR KL      ČÍSLO     POHL RYCHL   DEN,CAS        KOEF
 
 1.Klein Slavomír,Sabinov     N/U:18/ 4/ 3 R:+00:00:01
bydl:Sabinov Sadová 11
                           766.322km
   1  18 09-S -02508 421  A 1481.006  1.14:37:26     1.616
   7   2 09-S -02508 494  H 1465.663  1.14:42:51    11.309
  23   4 08-S -02516 401  H 1425.229  1.14:57:41    37.157
 122  10 09-S -02508 424  A 1336.414  1.15:33:25   197.092
                              Spolu  za  3 koef.   245.558
 
 2.Ištvan Milan+Miloš,Lipany  N/U:15/ 3/ 2 R:-00:00:01
bydl:Krivany 99     752.041km
   2   5 09-S -02514 980  H 1480.736  1.14:27:53     3.231
  79  10 08-S -02514 36   A 1365.279  1.15:10:50   127.625
 121  13 07-S -02514 806  A 1337.041  1.15:22:28   195.477
                              Spolu  za  3 koef.   330.856
 
 3.Mojzeš Milan+Jaro,Sabinov  N/U:11/ 5/ 3 R:-00:00:01
bydl:Sabinov Jesenskeho36
                           767.326km
   3   9 09-S -02508 344  H 1480.324  1.14:38:21     4.847
  25  11 08-S -02508 210  H 1421.808  1.14:59:41    40.388
  29   1 07-S -02508 106  A 1419.178  1.15:00:41    46.850
  47   8 10-S -03501 466  H 1395.815  1.15:09:44    75.929
  65   4 09-S -02508 336  A 1378.884  1.15:16:29   105.008
                              Spolu  za  3 koef.   127.626
 
 4.Krišanda Jozef,Sp.Belá     N/U:27/10/ 3 R:+00:00:00
bydl:Spišská Belá   720.561km
   4   4 08-PL-0238 3677  H 1474.545  1.14:08:40     6.462
  12  21 09-SK-02802 558  H 1441.170  1.14:19:59    19.386
  19  24 08-SK-02802 1026 H 1429.023  1.14:24:14    30.695
  43  14 09-SK-02803 1136 A 1398.469  1.14:35:15    69.467
  50  13 07-SK-02208 314  A 1392.747  1.14:37:22    80.775
  96   8 07-SK-02802 28   A 1354.608  1.14:51:56   155.089
 106  15 07-PL-0238 4601  A 1348.103  1.14:54:30   171.244
 107  12 10-SK-02802 1100 A 1347.767  1.14:54:38   172.859
 108   2 07-SK-02802 71   A 1347.221  1.14:54:51   174.475
 124  10 07-SK-02804 127  A 1334.867  1.14:59:48   200.000
                              Spolu  za  3 koef.   336.026
 
 5.Volk + Hudak,Ľubotín       N/U:10/ 3/ 3 R:+00:00:04
bydl:Ľubotin        746.924km
   5   2 10-S -03506 540  H 1468.877  1.14:28:30     8.078
  22   7 10-S -03506 502  H 1425.926  1.14:43:49    35.541
  42  10 10-S -03506 525  H 1398.865  1.14:53:57    67.851
                              Spolu  za  3 koef.   111.470
 
 6.Balint Edo + Ján,Žakovce   N/U:24/ 7/ 1 R:+00:00:01
bydl:Žakovce        720.239km
   6  20 07-SK-02805 307  H 1466.533  1.14:11:07     9.693
  28  11 08-SK-02805 236  H 1419.563  1.14:27:22    45.234
  46  14 08-SK-02805 287  H 1396.173  1.14:35:52    74.313
  51  15 08-SK-02805 231  H 1390.423  1.14:38:00    82.391
  86  10 06-SK-02203 940  H 1360.867  1.14:49:15   138.934
  99  16 07-SK-02805 335  H 1352.900  1.14:52:22   159.935
 101  24 08-SK-02805 310  H 1351.589  1.14:52:53   163.166
                              Spolu  za  3 koef.   538.934
 
 7.Orolín Michal,Hôrka        N/U: 9/ 2/ 2 R:+00:00:00
bydl:Sp.Bystré      712.925km
   8   5 08-SK-02211 908  H 1464.112  1.14:06:56    12.924
  93   7 06-SK-02211 97   H 1356.402  1.14:45:36   150.242
                              Spolu  za  3 koef.   363.166
 
 8.Matalik Peter,Brezovica    N/U:18/ 5/ 3 R:+00:00:01
bydl:Brezovica 315  749.071km
   9  13 09-S -02512 93   A 1456.959  1.14:34:08    14.540
  13   5 10-S -03506 445  A 1438.032  1.14:40:54    21.002
  16   9 09-S -02516 1121 H 1435.919  1.14:41:40    25.848
  55  10 10-M -55 1349    A 1388.754  1.14:59:23    88.853
 115   7 08-CZ-020 2071   A 1339.900  1.15:19:03   185.784
                              Spolu  za  3 koef.   135.703
 
 9.Gergelčík Matej,Brezovica  N/U:10/ 1/ 1 R:+00:00:06
bydl:Brezovica 29   748.987km
  10  10 10-S -03504 1142 A 1451.197  1.14:36:07    16.155
                              Spolu  za  3 koef.   416.155
 
10.Huňady Jozef+Pavol,Brezovica
                                     N/U:10/ 5/ 3 R:-00:00:01
bydl:Brezovica 318  749.111km
  11   9 07-S -02516 93   A 1444.301  1.14:38:40    17.771
  36  10 07-S -02516 90   H 1408.147  1.14:51:59    58.158
  64   3 08-S -02516 947  A 1380.214  1.15:02:45   103.393
  68   7 09-S -02512 89   H 1377.211  1.15:03:56   109.855
 102   6 09-S -02516 1293 H 1350.520  1.15:14:41   164.782
                              Spolu  za  3 koef.   179.322
 
11.Adamko Ondrej,Sabinov      N/U:12/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Lipany J.Kráľa 23
                           756.296km
  14   8 09-S -02508 131  H 1437.916  1.14:45:58    22.617
  41   3 08-S -02514 868  H 1399.900  1.15:00:15    66.236
                              Spolu  za  3 koef.   288.853
 
12.Tomáš Kocurko,Lipany       N/U: 5/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Lipany         755.572km
  15   1 03-S -02802 0674 A 1436.995  1.14:45:48    24.233
                              Spolu  za  3 koef.   424.233
 
13.Mišenko Jozef,Torysa       N/U: 9/ 1/ 1 R:+00:00:04
bydl:Š.Dravce 140   748.803km
  17   5 10-S -03503 54   H 1432.522  1.14:42:43    27.464
                              Spolu  za  3 koef.   427.464
 
14.Dzurus Jozef,Torysa        N/U: 4/ 1/ 1 R:+00:00:02
bydl:Poloma 96      746.411km
  18   3 08-VR- 322       A 1431.964  1.14:41:15    29.079
                              Spolu  za  3 koef.   429.079
 
15.Fuchs Pavol+Marek,Ľubotín  N/U:10/ 4/ 3 R:-00:00:02
bydl:Ľubotin 312/32 746.560km
  20   5 08-S -02516 40   H 1427.639  1.14:42:56    32.310
  31   4 08-S -02516 50   H 1415.682  1.14:47:21    50.081
  61   3 10-S -03506 575  H 1382.860  1.14:59:52    98.546
  90  10 10-S -03505 142  A 1356.930  1.15:10:11   145.396
                              Spolu  za  3 koef.   180.937
 
16.Frimer+Rabatin,Torysa      N/U:10/ 3/ 3 R:+00:00:04
bydl:Torysa 250     750.815km
  21   5 09-S -02513 514  A 1427.088  1.14:46:07    33.926
  49   6 09-S -02513 868  A 1393.624  1.14:58:45    79.160
  72   9 10-S -03503 207  A 1375.539  1.15:05:50   116.317
                              Spolu  za  3 koef.   229.403
 
17.Klembara Ján st.+ml.,TorysaN/U:10/ 2/ 2 R:+00:00:02
bydl:Torysa 140     751.052km
  24   6 08-S -02513 138  A 1424.110  1.14:47:23    38.772
 111   9 08-S -02513 644  A 1344.526  1.15:18:36   179.321
                              Spolu  za  3 koef.   418.093
 
18.Šulík Rudolf+Tomáš,Stará Ľubo
                                     N/U: 7/ 2/ 2 R:-00:00:03
bydl:St.Ľubovňa     731.072km
  26   3 07-SK-02516 435  H 1420.477  1.14:34:40    42.003
  82   5 06-SK-02516 285  H 1363.686  1.14:56:06   132.472
                              Spolu  za  3 koef.   374.475
 
19.Vojtek Jozef+Patrik,Stará Ľubo
                                     N/U: 5/ 1/ 1 R:-00:00:02
bydl:St.Ľubovňa     731.688km
  27   5 08-KD- 393       H 1419.834  1.14:35:20    43.619
                              Spolu  za  3 koef.   443.619
 
20.Soltes Ján,Ľubica          N/U: 8/ 3/ 3 R:-00:00:01
bydl:Ľubica         721.148km
  30   6 07-SK-02804 194  H 1416.979  1.14:28:56    48.465
  44   4 09-SK-02804 1494 A 1397.483  1.14:36:02    71.082
  48   3 04-SK-0999 534   A 1393.972  1.14:37:20    77.544
                              Spolu  za  3 koef.   197.091
 
21.Ščislák Václav+Jozef,LipanyN/U:12/ 6/ 3 R:-00:00:02
bydl:Krivany 20     752.519km
  32   3 07-M -55 2076    A 1412.297  1.14:52:50    51.696
  39   2 08-S -02514 435  H 1404.914  1.14:55:38    63.005
  53  12 09-S -02514 824  H 1389.993  1.15:01:23    85.622
  92   7 09-S -02514 884  A 1356.460  1.15:14:46   148.627
 100   1 07-S -02516 802  H 1351.911  1.15:16:38   161.551
 118   4 09-S -02514 837  H 1339.399  1.15:21:50   190.630
                              Spolu  za  3 koef.   263.328
 
22.Ďurica Miro+Erik,Brezovica N/U:10/ 3/ 3 R:+00:00:01
bydl:Brezovica 368  749.211km
  33  10 08-S -02512 759  H 1411.475  1.14:50:48    53.312
  60   4 10-S -03504 860  A 1385.589  1.15:00:43    96.931
  94   8 09-S -02512 831  H 1355.915  1.15:12:33   151.858
                              Spolu  za  3 koef.   302.101
 
23.Fuchs VLadimír,Ľubotín     N/U: 7/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Ľubotin 313/34 746.541km
  34   4 06-S -02510 1101 H 1410.875  1.14:49:08    54.927
                              Spolu  za  3 koef.   454.927
 
24.Ňaňko Ján,Stará Ľubo       N/U: 6/ 1/ 1 R:+00:00:02
bydl:Jarabina       728.674km
  35   2 09-SK-02510 348  H 1409.564  1.14:36:57    56.543
                              Spolu  za  3 koef.   456.543
 
25.Dujava Miroslav,Sabinov    N/U: 5/ 2/ 2 R:+00:00:01
bydl:Sabinov Ovocinárska
                           766.381km
  37   4 07-S -02402 469  A 1405.903  1.15:05:07    59.774
  71   3 08-S -02508 13   H 1376.774  1.15:16:39   114.701
                              Spolu  za  3 koef.   374.475
 
26.Tišák Ján,Sp.Belá          N/U: 7/ 3/ 3 R:+00:00:03
bydl:Podolinec      723.013km
  38   3 07-SK-02802 1113 H 1405.683  1.14:34:21    61.389
 119   1 06-SK-02202 488  H 1339.120  1.14:59:55   192.246
 120   7 06-SK-02202 429  A 1338.459  1.15:00:11   193.861
                              Spolu  za  3 koef.   447.496
 
27.Grinč Marián,Ľubotín       N/U: 5/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Ľubotín Jarkova248/7
                           746.417km
  40   1 09-VR-98 118     H 1404.888  1.14:51:18    64.620
  57   2 09-B - 6002980   H 1387.994  1.14:57:46    92.084
  66   5 09-VR-98 120     H 1378.467  1.15:01:29   106.624
                              Spolu  za  3 koef.   263.328
 
28.Štofanik Štefan,Sabinov    N/U: 5/ 2/ 2 R:+00:00:01
bydl:Uzovský Šalgov 28
                           765.144km
  45   5 08-S -02508 616  A 1396.461  1.15:07:55    72.698
 104   3 08-S -02508 671  H 1348.984  1.15:27:12   168.013
                              Spolu  za  3 koef.   440.711
 
29.Ludvig Dávid,Veľká         N/U: 4/ 1/ 1 R:+00:00:02
bydl:Poprad Veľká   713.085km
  52   3 07-SK-02207 111  H 1390.210  1.14:32:56    84.006
                              Spolu  za  3 koef.   484.006
 
30.Sudimak Pavol,Brezovica    N/U:10/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Brezovica 262  748.053km
  54   4 10-S -03506 399  A 1389.142  1.14:58:30    87.237
  58   2 08-S -02516 964  A 1387.725  1.14:59:03    93.700
  78   3 09-VR-98 24      A 1367.514  1.15:07:01   126.010
                              Spolu  za  3 koef.   306.947
 
31.Hovančík Ľubomír,Torysa    N/U:10/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Torysa 174     750.572km
  56   5 09-M -55 4545    H 1388.534  1.15:00:33    90.468
 116   4 10-S -03506 296  H 1339.868  1.15:20:11   187.399
                              Spolu  za  3 koef.   477.867
 
32.Vencko Ján,Hôrka           N/U: 8/ 1/ 1 R:+00:00:00
bydl:Hrabušice      725.062km
  59   1 07-SK-02210 827  H 1386.352  1.14:43:00    95.315
                              Spolu  za  3 koef.   495.315
 
33.Sedlák Jozef,Torysa        N/U: 8/ 2/ 2 R:+00:00:01
bydl:Torysa 274     750.632km
  62   1 09-S -02514 825  H 1381.786  1.15:03:14   100.162
  76   5 06-S -02513 57   H 1370.141  1.15:07:51   122.779
                              Spolu  za  3 koef.   422.941
 
34.Mesarčík Milan st.,KežmarokN/U: 6/ 3/ 3 R:-00:00:01
bydl:Kežmarok       720.635km
  63   4 07-SK-02801 226  A 1380.968  1.14:41:50   101.777
  73   6 06-SK-02203 356  A 1374.908  1.14:44:08   117.932
 112   1 08-SK-02803 1055 A 1343.132  1.14:56:32   180.937
                              Spolu  za  3 koef.   400.646
 
35.Lopata Ján,Sp.Teplick      N/U: 1/ 1/ 1 R:+00:00:00
bydl:Svit           705.517km
  67   1 02-SK-22 8960    H 1378.097  1.14:31:57   108.239
                              Spolu  za  3 koef.   508.239
 
36.Korenko Víťazoslav,Veľká   N/U: 8/ 2/ 2 R:-00:00:01
bydl:Poprad Veľka   712.871km
  69   5 07-SK-02207 700  A 1376.996  1.14:37:42   111.470
  81   1 09-SK-02207 880  H 1364.042  1.14:42:37   130.856
                              Spolu  za  3 koef.   442.326
 
37.Vrabeľ Anton,Brezovica     N/U: 5/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Brezovica 500  748.696km
  70   1 10-S -03504 881  A 1376.954  1.15:03:44   113.086
                              Spolu  za  3 koef.   513.086
 
38.Drusa Patrik,Brezovica     N/U:10/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Brezovička 84  749.812km
  74   4 09-S -02512 1361 A 1373.617  1.15:05:52   119.548
 113   1 10-S -03504 565  H 1343.107  1.15:18:16   182.553
                              Spolu  za  3 koef.   502.101
 
39.Dzurik Marian,Sabinov      N/U:12/ 1/ 1 R:+00:00:01
bydl:Sabinov Hliník 7
                           767.517km
  75   9 10-S -0999 7192  H 1373.059  1.15:18:59   121.163
                              Spolu  za  3 koef.   521.163
 
40.Šefčík Ľubomír,Brezovica   N/U: 6/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Brezovička 7   749.733km
  77   5 10-M -55 1312    H 1369.334  1.15:07:31   124.394
                              Spolu  za  3 koef.   524.394
 
41.Dragašek František,Ľubica  N/U:11/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Ľubica         721.467km
  80   5 08-SK-02804 18   H 1365.079  1.14:48:31   129.241
                              Spolu  za  3 koef.   529.241
 
42.Benko Michal,Kežmarok      N/U: 3/ 1/ 1 R:+00:00:00
bydl:Kežmarok       719.830km
  83   3 10-SK-02803 827  H 1362.111  1.14:48:28   134.087
                              Spolu  za  3 koef.   534.087
 
43.Stolarik Pavol,Lipany      N/U: 8/ 2/ 2 R:-00:00:01
bydl:Lipany J.Kráľa 756.306km
  84   5 08-S -02404 1049 H 1361.528  1.15:15:29   135.703
  98   6 09-S -02514 321  H 1353.083  1.15:18:57   158.320
                              Spolu  za  3 koef.   494.023
 
44.Sokol Ondrej,Stará Ľubo    N/U: 7/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:St.Ľubovňa     732.131km
  85   6 99-SK- 4747      H 1361.471  1.14:57:45   137.318
                              Spolu  za  3 koef.   537.318
 
45.Krempaský Peter+Ľubo,Sl.VesN/U: 7/ 1/ 1 R:+00:00:03
bydl:Ihľany         726.521km
  87   3 09-SK-02801 5    H 1359.508  1.14:54:24   140.549
                              Spolu  za  3 koef.   540.549
 
46.Dravecký Ľubomír,Hôrka     N/U: 5/ 1/ 1 R:+00:00:00
bydl:Hôrka          720.659km
  88   5 10-SK-02210 785  H 1358.666  1.14:50:25   142.165
                              Spolu  za  3 koef.   542.165
 
47.Baran Miroslav,V.Lomnica   N/U:14/ 2/ 1 R:-00:00:01
bydl:Huncovce       717.337km
  89   9 08-SK-02803 1610 H 1357.222  1.14:48:32   143.780
 114  11 10-SK-02806 323  H 1342.490  1.14:54:20   184.168
                              Spolu  za  3 koef.   543.780
 
48.Genčúr František,Brezovica N/U: 5/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Brezovica 18   749.045km
  91   4 09-S -02512 332  H 1356.720  1.15:12:06   147.011
 109   3 10-M -55 1303    H 1346.517  1.15:16:17   176.090
                              Spolu  za  3 koef.   523.101
 
49.Mitura Vladimír,Sl.Ves     N/U: 3/ 1/ 1 R:+00:00:01
bydl:Ihľany         725.841km
  95   3 09-SK-02801 608  H 1355.572  1.14:55:27   153.473
                              Spolu  za  3 koef.   553.473
 
50.Andráš Jozef,Sp.Belá       N/U: 5/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Krížova Ves    721.873km
  97   2 09-SK-02802 16   H 1353.385  1.14:53:23   156.704
                              Spolu  za  3 koef.   556.704
 
51.Mihok Ján,Sp.Teplick       N/U: 5/ 1/ 1 R:+00:00:00
bydl:Batizovce      705.768km
 103   2 07-SK-02209 117  H 1349.289  1.14:43:04   166.397
                              Spolu  za  3 koef.   566.397
 
52.Gontkovič Ján,Žakovce      N/U: 7/ 1/ 1 R:-00:00:02
bydl:Huncovce       717.673km
 105   7 09-SK-02805 636  A 1348.671  1.14:52:08   169.628
                              Spolu  za  3 koef.   569.628
 
53.Kubík František,Sp.Teplick N/U: 8/ 1/ 1 R:+00:00:00
bydl:Sp. Teplica    711.597km
 110   8 09-SK-02208 331  H 1345.895  1.14:48:43   177.706
                              Spolu  za  3 koef.   577.706
 
54.Lištiak Milan,Veľká        N/U: 3/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Poprad - Sp.Sobota
                           714.285km
 117   2 09-SK-02207 690  H 1339.661  1.14:53:11   189.015
                              Spolu  za  3 koef.   589.015
 
55.Matvija Michal+Ján,Lipany  N/U: 5/ 1/ 1 R:+00:00:01
bydl:Rožkovany 79   758.246km
 123   5 08-S -02514 698  H 1334.940  1.15:28:00   198.708
                              Spolu  za  3 koef.   598.708